Сальник вала первинного КПП VW LT, Passat, A8, Avant (25x40x8), виробник: CORTECO, код: 12016989B
- Готово до відправки
- Код: 12016989B
191 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник вала первинного КПП VW LT/Passat/A8/Avant (25x40x8),
12016989B CORTECO
12016989B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12016989B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, 80, Superb, 100, Coupe, Quattro, A4, A6, A8, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴


