Сальник 30x52x7, 11 піввісі Renault Master, Trafic 2.2, 2.5dCi Пр., виробник: CORTECO, код: 12017115B
- Готово до відправки
- Код: 12017115B
373 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 30x52x7/11 піввісі Renault Master/Trafic 2.2/2.5dCi Пр.,
12017115B CORTECO
12017115B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12017115B |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Laguna, Movano, Safrane, Trafic, Primastar, Scenic, Vivaro, Master, Clio, Megane, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373 ₴


