Сальник піввісі Astra, Combo, Corsa, Vectra, Zafira 35x54x10, 15, виробник: CORTECO, код: 12017376B
- Готово до відправки
- Код: 12017376B
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник піввісі Astra/Combo/Corsa/Vectra/Zafira 35x54x10/15,
12017376B CORTECO
12017376B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12017376B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Fiat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Ascona, Astra, Tigra, J5, Corsa, 159, Zafira, Omega, Croma, Combo, 9-3, Kadett, Vectra, Meriva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴


