Сальник 16x26, 36x10, 12 куліси КПП Renault Kangoo 97-, виробник: CORTECO, код: 12018001B
- Готово до відправки
- Код: 12018001B
210 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 16x26/36x10/12 куліси КПП Renault Kangoo 97-,
12018001B CORTECO
12018001B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12018001B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Scenic, Space Star, Carisma, Kangoo, Clio, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴


