Сальник 27x42x8 розподілвалу перед Caddy III 1.4i 04-, виробник: CORTECO, код: 12018554B
- Готово до відправки
- Код: 12018554B
309 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 27x42x8 розподілвалу перед Caddy III 1.4i 04-,
12018554B CORTECO
12018554B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12018554B |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Caddy, Cordoba, Lupo, Polo, Toledo, Fabia, Octavia, New Beetle, Leon, Golf, Roomster, Ibiza, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴


