Сальник 40x57,15x9 колінвалу LADA, виробник: CORTECO, код: 12019142B
- Готово до відправки
- Код: 12019142B
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 40x57,15x9 колінвалу LADA,
12019142B CORTECO
12019142B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12019142B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 57.15 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴


