Сальник 40x55x8 КПП C-Max, Fiesta, Focus 04-, виробник: CORTECO, код: 12019597B
- Готово до відправки
- Код: 12019597B
233 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 40x55x8 КПП C-Max/Fiesta/Focus 04-,
12019597B CORTECO
12019597B CORTECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12019597B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Skoda, Ford, Seat, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Octavia, C-Max, C30, Escort, Transit Courier, Caddy, Fabia, Felicia, Puma, Fiesta, Focus, Lupo, Fusion, S40, V50, Mondeo, Scorpio, Sierra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233 ₴


