Втулка стабілізатора перед. Ducato II, Scudo (нижня), виробник: FEBI BILSTEIN, код: 12065
- Готово до відправки
- Код: 12065
114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора перед. Ducato II/Scudo (нижня),
12065 FEBI BILSTEIN
12065 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 12065 |
| Ширина | 22 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Expert, Ducato, Jumper, Scudo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴


