Втулка карданного валу (центруюча) BMW 3 (E36, E46, E91), 5 (E34, E39, E60, F10), 7 (E38, E65, F01-F04) 94-15, виробник: FEBI
- Під замовлення
- Код: 12124
Відправка з 28 квітня 2026391 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка карданного валу (центруюча) BMW 3 (E36/E46/E91)/5 (E34/E39/E60/F10)/7 (E38/E65/F01-F04) 94-15,
12124 FEBI BILSTEIN
12124 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 12124 |
| Довжина | 20.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, 240, 960, Z8, Z1, E38 |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передня |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391 ₴


