Сайлентблок ресори Ducato, Jumper 94-06 (задня, серьги), виробник: FEBI BILSTEIN, код: 12763
- Під замовлення
- Код: 12763
Відправка з 29 квітня 2026260 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок ресори Ducato/Jumper 94-06 (задня/серьги),
12763 FEBI BILSTEIN
12763 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 12763 |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Довжина | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴


