Прокладка головки Opel Astra, Vectra 1.8 i 95-, виробник: ELRING, код: 128.231
- Під замовлення
- Код: 128.231
Відправка з 28 квітня 20261 117 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Opel Astra/Vectra 1.8 i 95-,
128.231 ELRING
128.231 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 128.231 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 0.45 мм |
| Товщина після затягування | 0.45 мм |
| Діаметр | 81.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Niva, Astra, Tigra, Corsa, Viva, Zafira, 9-3, Vectra, Meriva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 117 ₴


