Сальник 29.85x47x11.3 піввісі Пр. Berlingo, Partner, Scudo, виробник: ELRING, код: 128.240
- Готово до відправки
- Код: 128.240
197 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 29.85x47x11.3 піввісі Пр. Berlingo/Partner/Scudo,
128.240 ELRING
128.240 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 128.240 |
| Внутрішній діаметр | 29.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 11.3 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Visa, 306, 307, 106, BX, Jumpy, Xsara, C2, C25, C3, C5, Partner, Expert, ZX, 405, 406, 407, 206, 207, Xsara Picasso, Ulysse, 1007, Scudo, Berlingo, Fiorino, Nemo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 ₴


