Сальник 40x58x10 піввісі Berlingo, Partner 96-05, Scudo, Expert 96-07 Л., виробник: ELRING, код: 128.250
- Готово до відправки
- Код: 128.250
200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 40x58x10 піввісі Berlingo/Partner 96-05/Scudo/Expert 96-07 Л.,
128.250 ELRING
128.250 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 128.250 |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Висота | 11.3 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Visa, 306, 106, BX, Jumpy, Xsara, C2, C25, C3, C5, Partner, Expert, ZX, 405, 406, 407, 206, 207, Ulysse, Nemo, 1007, Scudo, Berlingo, Fiorino, Xsara Picasso |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴


