Сальник 32x47x10 розподілвалу Caddy III 1.6i, 1.9, 2.0 TDI, SDI 04- (тефлон), виробник: ELRING, код: 129.780
- Готово до відправки
- Код: 129.780
322 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 32x47x10 розподілвалу Caddy III 1.6i/1.9/2.0 TDI/SDI 04- (тефлон),
129.780 ELRING
129.780 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 129.780 |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Dodge, Audi, Skoda, Ford, Seat, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Outlander, Yeti, Eos, Passat, Patriot, Compass, Superb, Caddy, California, Lancer, Caliber, Polo, Fabia, Leon, Fox, Tiguan, Lupo, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, A4, Journey, A6, Transporter, TT, Golf, Roomster, Alhambra, Grandis, Altea, Cordoba, Avenger, Multivan, Crafter, New Beetle, Scirocco, Sebring, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴


