Ролик генератора Juke, Micra, Note, Qashqai 07- (70x33) (натяжний), виробник: JAPKO, код: 129129
- Готово до відправки
- Код: 129129
1 456 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик генератора Juke/Micra/Note/Qashqai 07- (70x33) (натяжний),
129129 JAPKO
129129 JAPKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 129129 |
| Тип | Ролик |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Juke, Qashqai, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 456 ₴


