Прокладка головки Scudo, Jumpy 1.9D(1868)(2 мітки), виробник: ELRING, код: 130.652
- Готово до відправки
- Код: 130.652
1 093 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Scudo/Jumpy 1.9D(1868)(2 мітки),
130.652 ELRING
130.652 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 130.652 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.3 мм |
| Товщина після затягування | 1.3 мм |
| Проекція поршня від | 0.55 мм |
| Проекція поршня до | 0.59 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Expert, 306, 206, Jumpy, Xsara, Scudo, Berlingo, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 093 ₴


