Прокладка головки Citroen Berlingo , Fiat Scudo , Peugeot Expert 1.9 D 98- (1.58 mm), виробник: ELRING, код: 130.732
- Готово до відправки
- Код: 130.732
1 213 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Citroen Berlingo / Fiat Scudo / Peugeot Expert 1.9 D 98- (1.58 mm),
130.732 ELRING
130.732 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 130.732 |
| Товщина | 1.58 мм |
| Товщина після затягування | 1.58 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Expert, 306, 206, Jumpy, Xsara, Scudo, Berlingo, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 213 ₴


