Прокладка колектора впуск Master, Trafic 2.0, 2.2 i 80-, виробник: AJUSA, код: 13015200
- Готово до відправки
- Код: 13015200
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка колектора впуск Master/Trafic 2.0/2.2 i 80-,
13015200 AJUSA
13015200 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13015200 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 0.8 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault |
| Сумісність з моделлю | CX, Espace, 20, Trafic, 25, 21, Fuego, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴


