Прокладка колектора випуск Jumper, Ducato, Boxer 2.0 i 94-, виробник: AJUSA, код: 13015400
- Готово до відправки
- Код: 13015400
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка колектора випуск Jumper/Ducato/Boxer 2.0 i 94-,
13015400 AJUSA
13015400 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13015400 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Visa, ZX, BX, 405 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴


