Прокладка колектора випуск A80, A100, A4, PASSAT, GOLF 1.8, 2.0i 86-97, виробник: AJUSA, код: 13020900
- Готово до відправки
- Код: 13020900
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка колектора випуск A80/A100/A4/PASSAT/GOLF 1.8/2.0i 86-97,
13020900 AJUSA
13020900 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13020900 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Довжина | 97 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Cordoba, Toledo, Corrado, Coupe, 100, Jetta, Quattro, A6, Scirocco, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴


