Прокладка колектора випуск Volvo 240, 360, 740, 960 2.0-2.3i -96, виробник: AJUSA, код: 13022400
- Готово до відправки
- Код: 13022400
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка колектора випуск Volvo 240/360/740/960 2.0-2.3i -96,
13022400 AJUSA
13022400 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13022400 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 740, 240, 940 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴


