Прокладка колектора впуск, випуск Laguna, Megane 1.8, 2.0 i 93-, виробник: AJUSA, код: 13086400
- Готово до відправки
- Код: 13086400
362 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка колектора впуск/випуск Laguna/Megane 1.8/2.0 i 93-,
13086400 AJUSA
13086400 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13086400 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, 19, Laguna, 480, 440, 460, Clio, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 362 ₴


