Прокладка колектора випуск MB M119 (445x70x0.4mm), виробник: AJUSA, код: 13111900
- Готово до відправки
- Код: 13111900
391 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка колектора випуск MB M119 (445x70x0.4mm),
13111900 AJUSA
13111900 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13111900 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 0.4 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 445 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, 124 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391 ₴


