Прокладка колектора впуск Sprinter ОМ612 00-06, виробник: AJUSA, код: 13152200
- Готово до відправки
- Код: 13152200
351 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка колектора впуск Sprinter ОМ612 00-06,
13152200 AJUSA
13152200 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13152200 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 0.3 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep |
| Сумісність з моделлю | C-Class, Sprinter, Grand Cherokee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴


