Прокладка колектора випуск Transit 2.0, 2.4 DI, TDE 00-06, виробник: AJUSA, код: 13169900
- Готово до відправки
- Код: 13169900
535 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка колектора випуск Transit 2.0/2.4 DI/TDE 00-06,
13169900 AJUSA
13169900 AJUSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13169900 |
| Виробник | AJUSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 0.4 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴


