Прокладка головки Jumpy, Scudo, Expert 2.0 HDI, MJET 99- (1.25 mm), виробник: ELRING, код: 135.052
- Під замовлення
- Код: 135.052
Відправка з 29 квітня 20261 461 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Jumpy/Scudo/Expert 2.0 HDI/MJET 99- (1.25 mm),
135.052 ELRING
135.052 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 135.052 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.25 мм |
| Товщина після затягування | 1.25 мм |
| Проекція поршня від | 0.55 мм |
| Проекція поршня до | 0.6 мм |
| Діаметр | 86 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Lancia, Suzuki, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | 307, 308, Jumpy, C-Max, C30, Aria, C4, Xenon, C5, Kuga, C70, Expert, 406, 407, Focus, Grand Vitara, Ulysse, 508, S-Max, S40, V70, V50, Mondeo, S80, Scudo, 607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 461 ₴


