Прокладка головки Fiat Fiorino, Palio, Tempra, Tipo, Lancia Delta 1.4 i 88-09, виробник: ELRING, код: 144.140
- Готово до відправки
- Код: 144.140
626 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Fiat Fiorino/Palio/Tempra/Tipo/Lancia Delta 1.4 i 88-09,
144.140 ELRING
144.140 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 144.140 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.74 мм |
| Товщина після затягування | 1.65 мм |
| Діаметр | 81 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Tempra, Tipo, Palio, Fiorino, Delta, Uno |
Інформація для замовлення
- Ціна: 626 ₴


