Прокладка головки Opel Astra, Omega, Vectra 2.0, 2.2 DI, DTI 96- (1.4 mm), виробник: ELRING, код: 146.828
- Під замовлення
- Код: 146.828
Відправка з 29 квітня 20262 162 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Opel Astra/Omega/Vectra 2.0/2.2 DI/DTI 96- (1.4 mm),
146.828 ELRING
146.828 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 146.828 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.4 мм |
| Товщина після затягування | 1.4 мм |
| Проекція поршня від | 0.61 мм |
| Проекція поршня до | 0.7 мм |
| Діаметр | 85.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Frontera, Zafira, Omega, 9-3, 9-5, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 162 ₴


