Прокладка головки Ducato, Jumper, Boxer, Scudo, Expert 1.9TD (1905) 94- (1.52mm), виробник: ELRING, код: 147.562
- Під замовлення
- Код: 147.562
Відправка з 29 квітня 20261 284 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Ducato/Jumper/Boxer/Scudo/Expert 1.9TD (1905) 94- (1.52mm),
147.562 ELRING
147.562 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 147.562 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.54 мм |
| Товщина після затягування | 1.54 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Проекція поршня від | 0.79 мм |
| Проекція поршня до | 0.83 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Suzuki, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Niva, Boxer, Ducato, 306, BX, Jumper, Jumpy, Xsara, Expert, ZX, 405, 406, Ulysse, Xantia, Samurai, Vitara, Scudo, Baleno |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 284 ₴


