Вкладиш втулки задн.ресори MB 609-714 (метал.), виробник: FEBI BILSTEIN, код: 14767
- Готово до відправки
- Код: 14767
431 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вкладиш втулки задн.ресори MB 609-714 (метал.),
14767 FEBI BILSTEIN
14767 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 14767 |
| Довжина | 86 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431 ₴


