Прокладка головки A4, Octavia, Golf V, Passat, Jetta 2.0FSI 03-10, виробник: ELRING, код: 149.720
- Під замовлення
- Код: 149.720
Відправка з 29 квітня 20261 709 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки A4/Octavia/Golf V/Passat/Jetta 2.0FSI 03-10,
149.720 ELRING
149.720 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 149.720 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 0.9 мм |
| Товщина після затягування | 0.9 мм |
| Діаметр | 83.2 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Touran, Jetta, A4, Octavia, A3, Passat, Leon, Golf, Eos, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 709 ₴


