Прокладка головки Skoda Fabia, Roomster , VW Polo 1.4 TDI 99- (1.45 mm), виробник: ELRING, код: 149.992
- Готово до відправки
- Код: 149.992
846 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Skoda Fabia/Roomster / VW Polo 1.4 TDI 99- (1.45 mm),
149.992 ELRING
149.992 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 149.992 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.49 мм |
| Товщина після затягування | 1.49 мм |
| Проекція поршня від | 0.91 мм |
| Проекція поршня до | 1 мм |
| Діаметр | 80.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Cordoba, Lupo, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846 ₴


