Сайлентблок заднього важеля BMW 3 (E36, E46) 90- (передній), виробник: FEBI BILSTEIN, код: 14923
- Готово до відправки
- Код: 14923
414 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок заднього важеля BMW 3 (E36/E46) 90- (передній),
14923 FEBI BILSTEIN
14923 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 14923 |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 62 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 414 ₴


