Прокладка головки Caddy, T5, A4, Octavia, Golf, Passat 1.9TDI 00- (1.61mm), виробник: ELRING, код: 150.172
- Готово до відправки
- Код: 150.172
1 388 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Caddy/T5/A4/Octavia/Golf/Passat 1.9TDI 00- (1.61mm),
150.172 ELRING
150.172 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.172 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.65 мм |
| Товщина після затягування | 1.65 мм |
| Проекція поршня від | 1.11 мм |
| Проекція поршня до | 1.2 мм |
| Діаметр | 80.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, A6, Transporter, Golf, Roomster, Alhambra, Altea, Cordoba, Multivan, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 388 ₴


