Прокладка головки 2.0TDI Golf 04-09, Passat, Jetta 05-11 (1.71mm), виробник: ELRING, код: 150.400
- Готово до відправки
- Код: 150.400
1 521 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки 2.0TDI Golf 04-09/Passat/Jetta 05-11 (1.71mm),
150.400 ELRING
150.400 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.400 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.71 мм |
| Товщина після затягування | 1.71 мм |
| Проекція поршня від | 1.11 мм |
| Проекція поршня до | 1.2 мм |
| Діаметр | 82 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Dodge, Audi, Skoda, Seat, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Outlander, Passat, Patriot, Compass, Superb, Lancer, Caliber, Leon, Toledo, Touran, A3, A4, Journey, A6, Golf, Grandis, Altea, Avenger, Sebring |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 521 ₴


