Прокладка головки T5, Touareg 2.5TDI 03-10 (1.35mm), виробник: ELRING, код: 150.441
- Готово до відправки
- Код: 150.441
1 964 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки T5/Touareg 2.5TDI 03-10 (1.35mm),
150.441 ELRING
150.441 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.441 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.35 мм |
| Товщина після затягування | 1.35 мм |
| Проекція поршня від | 0.66 мм |
| Проекція поршня до | 0.72 мм |
| Діаметр | 81.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 964 ₴


