Прокладка головки T5, Touareg 2.5TDI 03-10 (1.43mm), виробник: ELRING, код: 150.451
- Під замовлення
- Код: 150.451
Відправка з 30 квітня 20262 008 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки T5/Touareg 2.5TDI 03-10 (1.43mm),
150.451 ELRING
150.451 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.451 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.43 мм |
| Товщина після затягування | 1.43 мм |
| Проекція поршня від | 0.72 мм |
| Проекція поршня до | 0.82 мм |
| Діаметр | 81.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 008 ₴


