Сальник розподілвалу Nissan Almera, Primera 2.0 TD , Navara 3.0i , Patrol 2.8 D, TD, виробник: ELRING, код: 151.490
- Під замовлення
- Код: 151.490
Відправка з 30 квітня 2026149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу Nissan Almera/Primera 2.0 TD / Navara 3.0i / Patrol 2.8 D/TD,
151.490 ELRING
151.490 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 151.490 |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | M30, Bluebird, Sunny, QX4, Prairie, Cherry, Laurel, Stanza, Primera, Almera, Navara, Pick Up, Maxima, Terrano, Pathfinder, 300ZX, Patrol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴


