Сальник 35x48x10 колінвалу перед T5 1.9TDI, 2.0i (тефлон), виробник: ELRING, код: 155.560
- Готово до відправки
- Код: 155.560
453 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 35x48x10 колінвалу перед T5 1.9TDI/2.0i (тефлон),
155.560 ELRING
155.560 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 155.560 |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Dodge, Audi, Skoda, Ford, Seat, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Outlander, Yeti, Eos, Passat, Patriot, Compass, Phaeton, Superb, Caddy, Lancer, Caliber, Polo, Fabia, Leon, Cayenne, Q5, Fox, Tiguan, Lupo, Toledo, A1, Touareg, A3, A4, A5, A6, A8, Touran, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Grandis, Altea, Cordoba, Avenger, Multivan, Crafter, New Beetle, Scirocco, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453 ₴


