Сальник 42x54x6 колінвалу перед Master, Movano, Trafic 1.9dTI, виробник: ELRING, код: 157.200
- Готово до відправки
- Код: 157.200
232 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 42x54x6 колінвалу перед Master/Movano/Trafic 1.9dTI,
157.200 ELRING
157.200 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 157.200 |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Lexus, Dacia, Renault, Москвич, Volvo, Toyota, Nissan, Opel, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | 10, Interstar, IS, Duster, NX, Solenza, Space Star, Kangoo, ES, Espace, Laguna, RC, Camry, Primastar, Primera, 2142, Carisma, Pick Up, Rapid, RAV4, Trafic, Master, Grand Vitara, Clio, Megane, RX, GS, V40, S40, Movano, Venza, Samurai, Scenic, Vivaro, Highlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴


