Сайлентблок задньої подушки двигуна Scudo, Jumpy 1.9D, TD, 2.0JTD (d=70mm), виробник: FEBI BILSTEIN, код: 15880
- Під замовлення
- Код: 15880
Відправка з 30 квітня 2026321 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок задньої подушки двигуна Scudo/Jumpy 1.9D/TD/2.0JTD (d=70mm),
15880 FEBI BILSTEIN
15880 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 15880 |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Висота | 53 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 306, 307, Jumpy, Xsara, C5, Partner, Zeta, Expert, ZX, 405, 406, 407, 206, Ulysse, Xantia, XM, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso, 605, 607 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 321 ₴


