Сальник клапана Chevrolet Lacetti 04-, Daewoo Lanos 97-, виробник: ELRING, код: 165.560
- Готово до відправки
- Код: 165.560
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Chevrolet Lacetti 04-/Daewoo Lanos 97-,
165.560 ELRING
165.560 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 165.560 |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 26.5 мм |
| Висота | 16 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, 10, Espero, Lacetti, Lanos, Nubira, Cruze, Vida, Nexia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴


