Прокладка головки Daewoo Lanos, Nubira 1.6 i 97- (1.4 mm), виробник: ELRING, код: 167.621
- Під замовлення
- Код: 167.621
Відправка з 30 квітня 2026691 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки Daewoo Lanos/Nubira 1.6 i 97- (1.4 mm),
167.621 ELRING
167.621 ELRING
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 167.621 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.4 мм |
| Товщина після затягування | 1.4 мм |
| Діаметр | 80.5 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, 10, Lacetti, Lanos, Nubira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 691 ₴


