Сайлентблок важеля MB M-Class 164 04-11, виробник: FEBI BILSTEIN, код: 170813
- Готово до відправки
- Код: 170813
483 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля MB M-Class 164 04-11,
170813 FEBI BILSTEIN
170813 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 170813 |
| Довжина | 43 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 31.6 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 483 ₴


