Втулка стабілізатора підвіски, виробник: SASIC, код: 1725295
- Готово до відправки
- Код: 1725295
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора підвіски,
1725295 SASIC
1725295 SASIC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Код запчастини | 1725295 |
| Місце встановлення | Задня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴


