Втулка стабілізатора задн. Chevrolet Captiva 06- , виробник: FEBI BILSTEIN, код: 173480
- Готово до відправки
- Код: 173480
238 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора задн. Chevrolet Captiva 06- ,
173480 FEBI BILSTEIN
173480 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 173480 |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 238 ₴


