Втулка стабілізатора перед. Ford Fusion USA, Galaxy, Mondeo 14-, виробник: FEBI BILSTEIN, код: 174082
- Готово до відправки
- Код: 174082
335 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора перед. Ford Fusion USA/Galaxy/Mondeo 14-,
174082 FEBI BILSTEIN
174082 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 174082 |
| Довжина | 46 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 43 мм |
| Внутрішній діаметр | 23.4 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Galaxy, Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴


