Підшипник маточини Renault Kangoo 02- (4x4), виробник: FEBI BILSTEIN, код: 175089
- Готово до відправки
- Код: 175089
1 282 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини Renault Kangoo 02- (4x4),
175089 FEBI BILSTEIN
175089 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 175089 |
| Ширина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З осьовою гайкою |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Scenic, Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 282 ₴


