Підшипник маточини задн. Mitsubishi Pajero IV 03-, виробник: FEBI BILSTEIN, код: 176437
- Під замовлення
- Код: 176437
Відправка з 30 квітня 20264 908 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини задн. Mitsubishi Pajero IV 03-,
176437 FEBI BILSTEIN
176437 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 176437 |
| Ширина | 62 мм |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 91 мм |
| Тип підшипника | Конічний кочення |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 908 ₴


