Втулка стабілізатора переднього Sprinter, LT 95-06 (крайня), виробник: FEBI BILSTEIN, код: 18299
- Готово до відправки
- Код: 18299
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 678-95-40
- +380 (95) 882-00-19
- +380 (98) 404-47-80
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора переднього Sprinter/LT 95-06 (крайня),
18299 FEBI BILSTEIN
18299 FEBI BILSTEIN
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 18299 |
| Ширина | 24 мм |
| Внутрішній діаметр | 13.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴


